ANKARA İL MEM ARGE

Türkiye Ulusal Ajansı Ziyareti

Müdürümüz Sayın Harun FATSA, Şube Müdürümüz Selim COŞKUN ve Uluslararası Projeler Ekibi, Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlker ASTARCI'yı Makamında Ziyaret Etti 
 Türkiye Ulusal Ajansı Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Harun Fatsa, ilimizde yürütülen projeler hakkında bilgi vererek kurumlar arası iletişimin önemini vurguladı. Şube Müdürümüz Selim Coşkun, ulusal ve uluslararası alanda yaptığımız projelerle başkente yakışır çalışmalarda bulunmak üzere yola çıktığımızı belirtti. Ziyarette Müdürlüğümüz Uluslararası Projeler Ekibinin çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Mesleki eğitim, okul eğitimi ve yetişkin eğitimi alanlarında akredite olan kurumumuzun, ilimizdeki tüm okullarda eğitimin uluslararası boyutunu güçlendirme amacına uygun olarak çalışmalarını yürüttüğü belirtildi. Başkan İlker Astarcı; 2021-2027 Erasmus+ program yapısı hakkında bilgi vererek, hibe kalemlerini her yıl arttırarak daha çok kuruma ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.  

Emniyet Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. 4/A, 06500 Yenimahalle/Ankara - 0(312) 306 89 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.