ANKARA İL MEM ARGE

TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İLE ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İLE ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

 

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Hasan ERBAY ve Ankara İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Harun FATSA'nın imzalarıyla yürürlüğe giren "İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ" ile; Türk Hava Kurumu Üniversitesi ve Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda, Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlı Ankara il sınırları içerisinde yer alan eğitim kurumlarındaki öğretmen ve öğrencilerimize yönelik olarak üniversite mensubu öğretim üyelerinin desteği ile eğitimler, seminerler ve atölye çalışmaları düzenlenmesi, karşılıklı planlama ile ortak projelerin hayata geçirilmesi,  öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek bilimsel ve sosyal faaliyetlerde fiziki mekân, laboratuvar, bilim ve araştırma merkezlerinin kullanımında iş birliği yapılması amaçlanmıştır. 

 

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Hasan ERBAY ve Ankara İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Harun FATSA tarafından imzalanan "İş Birliği Protokolü" seromonisinde;  THK Üniversitesi akademisyenlerinden Dr. Öğretim Üyesi Meltem  İMAMOĞLU, Dr. Mesut LATİFİ ile Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğü'nden  AR-GE ve Strateji Geliştirme Şube Müdürümüz Selim COŞKUN, AR-GE Ulusal Projeler Birimi'nden Proje Uzmanı Öğretmenimiz Canan ÖZER de hazır bulundular.

 

21-01-202221-01-202221-01-202221-01-2022

Emniyet Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. 4/A, 06500 Yenimahalle/Ankara - 0(312) 306 89 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.