ANKARA İL MEM ARGE

TÜBİTAK 4004 Afetlerde Öğretmen Yeterliliği isimli projemiz için asil ve yedek listemiz yayınlanmıştır.

TÜBİTAK 4004 Afetlerde Öğretmen Yeterliliği isimli projemiz için asil ve yedek listemiz yayınlanmıştır.

Afet müdahale planlamalarının temel prensiplerinin benimsenmesine, afetler sırasında; tüm kaynakların etkin kullanılmasına, ulusal düzeyde işbirliği içinde hareket edilebilmesine ve okullarda yüksek afet farkındalığıyla sürdürülebilir bir risk yönetiminin uygulanmasına katkı sağlanması, afet yönetiminde "Uzaktan Algılama (UA)-Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS)" ile mekânsal değişimi görmeleri ve değişim analizleri yapabilme, teknoloji ve dijital içerikli etkinlik hazırlayabilme yeterliliğinin kazandırılması, öğretmenlerde afet sonrası temel ilk yardım uygulama beceri düzeylerinin arttırılması, iklim değişikliği ve afet ilişkisi farkındalığının kazandırılması amacıyla Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "Afetlerde Öğretmen Yeterliliği" projesi 17. TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Projeleri kapsamında 123B442 Proje Numarası ile desteklenmeye hak kazanmıştır.

        

        Söz konusu projede Müdürlüğümüz adına Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü-Strateji Geliştirme Şubesi'nde görevli Nadiye ÖZCAN proje yürütücüsü, Fatih BEKTAŞ proje uzmanı, Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mutlu YILMAZ proje uzmanı, Ankara Üniversitesi AFAM Müdürü Dr. Nehir VAROL proje uzmanı olmak üzere, eğitim faaliyetleri; alanında uzman eğitmen kadrosu, tecrübeli sağlık personeli ve proje rehberleri eşliğinde yürütülecektir.

Söz konusu proje kapsamında;

Asil ve yedek katılımcılarımız komisyon marifetiyle seçilmiş olup, sonuçlara  aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz,

 

Asil katılımcı listesi için tıklayınız.

Yedek katılımcı listesi için tıklayınız.

 

 

Emniyet Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. 4/A, 06500 Yenimahalle/Ankara - 0(312) 306 89 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.