ANKARA İL MEM ARGE
TÜBİTAK 16. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Ankara Bölgesi Ödül Töreni Yapıldı
![TÜBİTAK 16. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Ankara Bölgesi Ödül Töreni Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_03/31201339_k_18153415_WhatsApp_Image_2021-02-18_at_14.51.43.jpg)
TÜBİTAK 16. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Ankara Bölgesi Ödül Töreni İlçe Milli Eğitim Müdürleri, AR-GE Proje uzmanları, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti. Ödüle layık görülen 35 projenin 23"ünü ilimiz öğrencileri almış olup, emeği geçen danışman öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.