ANKARA İL MEM ARGE

PROJE HAZIRLAMA TEKNİKLERİ KURSU TAMAMLANDI

 İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine görevlendirilen 27 Arge personeline Proje hazırlama teknikleri kursu verildi. 
PROJE HAZIRLAMA TEKNİKLERİ KURSU  TAMAMLANDI

 PROJE HAZIRLAMA TEKNİKLERİ KURSU TAMAMLANDI

          İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı olan ilçe milli eğitim müdürlüklerine görevlendirilen 27 Arge personeline, proje hazırlama konusunda bilgilerini artırarak kurumlarında proje yazma konusunda farkındalık oluşturmak, kendi kurumlarına  ve çevrelerine  bu çalışmaları yansıtmaları ve uygulamaları, ülke ekonomisine  katkı sağlamaları   konusunda bilgi ve yeterliliklerini  geliştirmek amacıyla Ankara Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE Toplantı Salonu’nda Ulusal Projeler Ekibi Proje Uzmanı Mehtap ÖGE, Uluslararası Projeler Ekibi Uzmanı Türkan ÖZTÜRK, tarafından  “Proje Hazırlama Teknikleri Kursu’’ 28 Kasım-02 Aralık 2016 tarihleri arasında verildi. Kursiyerlere Temel Proje Terimleri, Planlama, Uygulama, Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı, Faaliyet Planı ve Bütçe Analizi, proje hazırlanacak kurum ve kuruluşlar hakkında bilgi verildi. 30 Saat süren kursta tüm katılımcılar gruplar halinde örnek proje yazıp sunma fırsatı yakaladılar. Kurs sonunda yapılan yazılı sınavda başarılı olan katılımcılara başarı belgesi verildi.

12-06-201712-06-201712-06-201712-06-2017

Emniyet Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. 4/A, 06500 Yenimahalle/Ankara - 0(312) 306 89 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.