ANKARA İL MEM ARGE
"Öğretmenlere Yönelik Akademik Yazma Eğitimi" Gerçekleştirildi
![](/meb_iys_dosyalar/2022_06/11214237_AKADEMYK_DESTEK_PROJESY_ARKA_PLAN.jpg)
Ankara İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Harun FATSA , Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Mahmut SELVİ ve Şube Müdürümüz Sayın Selim COŞKUN'un katılımıyla Yüksek Lisans ve Doktora yapan öğretmenimize yönelik AKADEMİK DESTEK PROJESİ- "Öğretmenlere Yönelik Akademik Yazma Eğitimi" gerçekleştirilmiştir.
Birinci aşaması tamamlanan eğitime Gazi üniversitesinde görev yapmakta olan dokuz öğretim üyesi bilimsel araştırmaya yönelik konu başlıkları ile destek vermişlerdir.