ANKARA İL MEM ARGE

İL MİLLÎ EĞİTİM DANIŞMA KOMİSYONU 2023 TOPLANTISI YAPILDI

İL MİLLÎ EĞİTİM DANIŞMA KOMİSYONU 2023 TOPLANTISI YAPILDI

İL MİLLÎ EĞİTİM DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI

BAŞKENT ÖĞRETMENEVİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Ankara Vali Yardımcısı Namık Kemal Nazlı Başkanlığında, İl Millî Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı yapıldı.

Millî Eğitim Bakanlığı İl ve İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri Yönetmeliği'nin 24. maddesi gereğince; eğitim öğretim hizmetlerinin il düzeyinde karşılaşılan sorunları hakkında, millî eğitimin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda çözüm önerilerinin hazırlanması için toplandı.

Ankara İl Millî Eğitim Müdürü Yaşar Koçak, İl Millî Eğitim müdür yardımcıları, şube müdürleri, Gazi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Bayındır, Gazi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mahmut Selvi, ABB, ASO, ANKESOB, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Göç İdaresi, İlçe belediye başkanlıkları ve sendika temsilcileri, okul müdürleri, veliler ve öğrencilerimizin de katıldığı toplantı, Başkent Öğretmenevinde düzenlendi.

Toplantı, Vali Yardımcısı Namık Kemal Nazlı'nın açılış konuşmasının ardından, Strateji Geliştirma-2 Şube Müdürü Yusuf Ziya Yıldırım'ın sunumuyla devam etti. Vali yardımcısının başkanlığında, ilimizdeki eğitim öğretim faaliyetleriyle ilgili değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda; mevcut durum analizi, başarılı olduğumuz alanlar, iyileştirme yapılması gereken alanlar, eğitim ve öğretim hizmetlerinin il düzeyinde sürdürülmesinde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı.

16-10-202316-10-202316-10-202316-10-2023

Emniyet Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. 4/A, 06500 Yenimahalle/Ankara - 0(312) 306 89 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.