ANKARA İL MEM ARGE
'Ikse-Innovative Keys For Social Entrepreneuship' Projemizin 2. Ulusötesi Toplantısı İtalya'da Gerçekleştirildi
!['Ikse-Innovative Keys For Social Entrepreneuship' Projemizin 2. Ulusötesi Toplantısı İtalya'da Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2021_11/30110640_WhatsApp_Image_2021-11-30_at_09.36.55.jpg)
Müdürlüğümüzün ortağı olduğu "Sosyal Girişimcilik İçin Yenilikçi Anahtar Beceriler" Erasmus+ Projemiz kapsamında 2. Ulusötesi Proje Toplantısına Müdürlüğümüz Ar-Ge Uluslararası Projeler Birimi olarak katılım sağlandı. 25-26 Kasım 2021 tarihlerinde İtalya'da gerçekleştirilen toplantıda, projemiz kapsamında mesleki eğitimde sektörün öncü kurumlarında yer alan eğitimciler için tasarlanacak olan e-öğrenme kursu ve sosyal girişimcilik için anahtar yeterliliklerin geliştirilmesi konuları hakkında kararlar alındı.