ANKARA İL MEM ARGE

ICT4 INCLUSION PROJEMİZİN DEĞERLENDİRME & HAZIRLIK TOPLANTISI

ICT4 INCLUSION PROJEMİZİN DEĞERLENDİRME & HAZIRLIK TOPLANTISI

Müdürlüğümüz Koordinatörlüğünde yürütülmekte olan ve Ankara genelinde 5 okulumuzun konsorsiyum ortağı olarak yer aldığı 2019-1-TR01-KA101-073341 numaralı "Developing ICT Competences for Innovation and Inclusion of Students with Special Needs" (Yenilikçi Yaklaşımlar için Öğretmenlerin Bilgi İletişim ve Teknoloji Yeterliliklerinin  Arttırılması ve Özel Gereksinimli Öğrencilerin Dahil Edilmesi) isimli projemizin "Değerlendirme ve Hazırlık Toplantısı" 08 Ocak 2020 tarihinde Müdürlüğümüzün Ar-Ge biriminde Proje ortaklarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Ankara MEM Ar-Ge toplantı salonunda Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde ICT4INCLUSION proje ortak okulları ile yapılan toplantının ilk kısmında; projenin genel amaçları çerçevesinde her okulun kendi bünyesinde öğretmen, öğrenci, velilere yönelik yaptığı bilgilendirme toplantıları ve atölye çalışmaları faaliyetlerinin detayları hakkında sunu yapıldı. Toplantının ikinci kısmında ise, Proje hareketlilik faaliyeti öncesinde gerekli yasal izinler, düzenlemeler vb. lojistik ve pratik konuları içeren hazırlık ve destek çalışmalarına başlanmıştır.

    20-02-202020-02-2020

Emniyet Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. 4/A, 06500 Yenimahalle/Ankara - 0(312) 306 89 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.