ANKARA İL MEM ARGE
Başkent Yönetici Atölyeleri Kapsamında, Prof. Dr.Aytaç AÇIKALIN "Okul Yönetiminin İnce ve Sıcak Kenarı: İnsan" Başlıklı Eğitimi ile Okul Yöneticilerimizle Buluşuyor
![Başkent Yönetici Atölyeleri Kapsamında, Prof. Dr.Aytaç AÇIKALIN](/meb_iys_dosyalar/2022_03/14225433_WhatsApp_Image_2022-03-14_at_22.24.59.jpg)
Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen Başkent Yönetici Atölyeleri kapsamında, Aytaç AÇIKALIN Prof.Dr. "Okul Yönetiminin İnce ve Sıcak Kenarı:İnsan" başlıklı eğitimi ile okul yöneticilerimizle buluşuyor.
Eğitimin 2. Etabı olarak planlanan ve Çankaya, Altındağ, Mamak, Keçiören, Gölbaşı ilçelerinde görev yapan okul yöneticilerine yönelik program, 21-25 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleşecektir.