ANKARA İL MEM ARGE

HEALTH LITERACY AWARENESS FOR HEALTHY EUROPE (Sağlıklı Avrupa İçin Sağlık Okur Yazarlığı)

HEALTH LITERACY AWARENESS FOR HEALTHY EUROPE  (Sağlıklı Avrupa İçin Sağlık Okur Yazarlığı)  (HEAL –EU) KA 204 Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklıklar projemizin 4. hareketliliğini 13-16 Kasım 2017 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Sofya şehrinde gerçekleştirdik.
HEALTH LITERACY AWARENESS FOR HEALTHY EUROPE  (Sağlıklı Avrupa İçin Sağlık Okur Yazarlığı)

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ortağı olduğumuz sağlık okur yazarlığı konulu HEAL EU isimli KA2 projemiz kapsamında, 13-16 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Şefika BİÇER ve proje koordinatörümüz Başkent ANADOLU Lisesi İngilizce Öğretmeni Selen BAKIR katılım sağladı. Toplantıya katılan diğer proje ortaklarımız Gazi Üniversitesi,  İtalya, Almanya ve ev sahibi ülke Bulgaristan ekipleri ile gerçekleştirilen bu toplantı süresince geçtiğimiz Eylül ayında Frankfurt’ta düzenlenen eğitici eğitimi faaliyeti değerlendirildi. İhtiyaç analizleri yapıldı ve her ülke projenin genel çıktıları üzerine sunum yaptı. Hazırlanacak eğitimlerin ve modüllerin içeriği belirlendi. Proje yönetimi ve finans yönetimi hususları değerlendirildi. Oldukça verimli geçen değerlendirmeler sonucunda,  gelecek haraketliliğin planları yapılarak toplantıya son verildi.

Emniyet Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. 4/A, 06500 Yenimahalle/Ankara - 0(312) 306 89 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.