ANKARA İL MEM ARGE

Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyonu 3. Dönem Konsorsiyum Üyeliği Başvuruları Başlamıştır

Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyonu 3. Dönem Konsorsiyum Üyeliği Başvuruları Başlamıştır

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyonu kapsamında 3. Dönem Konsorsiyum Üyeliği başvuruları başlamıştır.

 -Kurumlarımız başvurularını 27 Aralık 2022 ile 20 Ocak 2023 tarihleri arasında  yapabileceklerdir. 

-Kurumlarımız tarafından başvuru formu doldurulduktan sonra Doğruluk Beyanı indirilip kurum yasal temsilcisi/okul müdürü tarafından imzalanıp mühürlenecektir.

-Doğruluk Beyanı taranarak meslekiegitimankara@gmail.com adresine konu kısmına kurum adı yazılarak gönderilecektir. E-postanın alındı bildiriminin muhafaza edilmesi kurumların sorumluluğundadır. Teknik bir aksaklık dolayısı ile iletilemeyen e-postalar için birimimizle bağlantıya geçilmesi gerekmektedir.

-Doğruluk Beyanı başvuru yapan kurumda muhafaza edilecektir. Belirtilen tarih aralığında Doğruluk Beyanı gönderilmemiş olan başvurular geçersiz sayılacaktır.

-Başvuru yapan ve Doğruluk Beyanı'nı belirtilen e-posta adresine yollayan kurumlarımıza başvurunuz işleme alınmıştır e-postası ile Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü Uluslararası Projeler Mesleki Eğitim Birimi tarafından başvurunun yapıldığı e-posta adresine geri dönüş sağlanacaktır. Bu bağlamda başvuruda kullanılacak e-posta adresinin kurum e-posta adresi olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 Doğruluk beyanını indirmek için tıklayınız.

Başvuru Formuna Ulaşmak İçin Bağlantıyı veya QR Kodunu Kullanabilirsiniz.

Bağlantı(Link);

http://meb.ai/XSqGPH

QR Kod;

27-12-2022

Emniyet Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. 4/A, 06500 Yenimahalle/Ankara - 0(312) 306 89 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.