ANKARA İL MEM ARGE
Erasmus+ DIVERSITY Projemizin 23 Nisan Etkinlikleri
![Erasmus+ DIVERSITY Projemizin 23 Nisan Etkinlikleri](/meb_iys_dosyalar/2021_04/25113058_PHOTO-2021-04-23-15-00-271.jpg)
Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü liderliğindeki Erasmus+ DIVERSITY Projemizin 23 Nisan etkinlikleri kapsamında 9 okulumuzun öğrencileri tüm dünya çocukları kardeştir dediler ve farklılıklarımızla birlikteyiz mesajı vererek tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladılar
Online Dergimiz İçin Tıklayınız