ANKARA İL MEM ARGE

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İLE ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA "İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ" İMZALANDI

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İLE ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA

Başkent Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ali HABERAL ve Ankara İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Harun FATSA'nın imzaları ile birlikte yürürlüğe giren "İş Birliği Protokolü"; Ankara il sınırları içerisinde yer alan Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlı eğitim kurumlarında, taraflarca uygun görülen tüm alanlarda, planlı çalışmalar yürütülerek özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini ve tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini daha da artırmayı ve üniversiteye bağlı bilim ve araştırma merkezlerinin ortak kullanımı ile üniversite mensubu öğretim üyelerinin katkılarını hedeflemektedir.

"İş Birliği Protokolü" seronomisine ayrıca; Başkent Üniversitesi Rektör Yardımcıları Sayın Prof. Dr. Nermin YENİKÖSE ve Sayın Prof. Dr. Füsun EYİDOĞAN, Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Sadegül Akbaba ALTUN, Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Sayın Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR ile Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE ve Strateji Geliştirme Şube Müdürümüz Selim COŞKUN, AR-GE Birimi Araştırma Ekibinden Sabahat ÖCAL ve Umut ALPER katılmışlardır.

 

28-01-202228-01-202228-01-202228-01-202228-01-2022

Emniyet Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. 4/A, 06500 Yenimahalle/Ankara - 0(312) 306 89 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.