ANKARA İL MEM ARGE

Ankara Ulusal Eğitim Yönetimi Kongresi / Geliştir - Uygula - Paylaş Çalışmaları Devam Ediyor

Ankara Ulusal Eğitim Yönetimi Kongresi  / Geliştir - Uygula - Paylaş  Çalışmaları Devam Ediyor

 

Mart Ayında düzenlenecek olan Ankara Ulusal Eğitim Yönetimi Kongresi hazırlıkları tüm hızı ile devam ediyor. Geliştir-Uygula-Paylaş mottosu ile Eylül ayında başladığımız yolculukta bu hafta:

 

·         Değerli akademisyenlerimiz Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR, Prof. Dr. Burhanettin DÖNMEZ ve Dr. Öğr. Üyesi Hatice TURAN BORA ile süreç hakkında değerlendirme toplantısı yapıldı.

 

·         Andiçen Ortaokulu'nun Prof. Dr. Ahmet İlhan ŞEN'in danışmanlığında ve Prof. Dr. Erol Duran'ın moderatörlüğünde geliştirdiği "Andiçenli Kitap Okur" çalışmasının bu haftaki uygulamasında Dr. Öğr. Üyesi Nihan AKKOCAOĞLU tarafından  okul öğretmenlerine kütüphane kullanım semineri verdi.

 

·         Abdullah Tokur Ortaokulu Yabancı Öğrencilerin Eğitimi teması kapsamında danışman akademisyenleri Prof. Dr. Serkan KOŞAR ve tema moderatörleri Doç. Dr. Deniz ÖRÜCÜ ile çalışmalarına devam ediyorlar.

 

·         Yabancı Öğrencilerin Eğitimi teması kapsamında kongreye hazırlanan Abdullah Tokur Ortaokulu yönetici ve öğretmenleri danışman akademisyenleri Prof. Dr. Serkan KOŞAR ve tema moderatörleri Doç. Dr. Deniz ÖRÜCÜ ile çalışmalarına devam ediyorlar.

09-12-202209-12-202209-12-202209-12-202209-12-202209-12-2022

 

 

Emniyet Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. 4/A, 06500 Yenimahalle/Ankara - 0(312) 306 89 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.