ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI KÜTÜPHANELER VE YAYIMLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA "KALBİMLE OKUYORUM, ARMAĞAN EDİYORUM PROJESİ" KAPSAMINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
![ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI KÜTÜPHANELER VE YAYIMLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA](/meb_iys_dosyalar/2022_05/18190112_WhatsApp_Image_2022-05-18_at_19.00.09_1.jpg)
Ankara İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Harun FATSA ile Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü Genel Müdür Vekili Sayın Ali ODABAŞ'ın katılımlarıyla; "Kalbimle Okuyorum, Armağan Ediyorum Projesi" kapsamında iş birliği protokolü imzalandı. Kendilerine; Şube Müdürlerimiz Osman ŞİMŞEK ve Selim COŞKUN ile AR-GE Ulusal Projeler Birimi Proje Koordinatörü Öğretmenimiz Canan ÖZER de eşlik ettiler.
İmzalanan iş birliği protokolüyle; "Kütüphaneler ve
Yayımlar Genel Müdürlüğü" bünyesinde hizmet veren "Konuşan Kitaplık" bölümünde bulunan stüdyolarda, öğrencilerimizin seslendirecekleri kitapların görme yetersizliği olan vatandaşlarımızın hizmetine sunulmak üzere armağan edilmesi amaçlanmaktadır