ANKARA İL MEM ARGE

5.Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri "Bölgesel Ödül Töreni"

5.Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri, Ankara ve Konya illerinin dahil olduğu projelerin ödüllerinin takdimi için "Bölgesel Ödül Töreni" olarak  müdürlüğümüz tarafından Ankara Başkent Öğretmenevinde 16.11.2017"de gerçekleştirilmiştir. 
5.Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri "Bölgesel Ödül Töreni"

Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından 5.si düzenlenen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri "Bölgesel Ödül Töreni"  Müdürlüğümüz tarafından Ankara Başkent Öğretmenevinde gerçekleştirilmiştir. Ankara ve Konya illerinden 5 kategoride ödül alan toplam 9 proje tanıtılmış; Öğretim Yöntem ve Teknikleri kategorisinden Ankara Çubuk Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi "Aç Kapıları" projesi ile, Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü "Süreç Odaklı İzleme ve Değerlendirme Sistemi" projesi ile, Konya Meram Atatürk İlkokulu "Farkınızın Farkındayız" projesi ile, Bilimsel ve Teknolojik Faaliyetler kategorisinde Konya Ereğli Kutören Ortaokulu "Borasfalt" projesi ile, Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesi kategorisinde Ankara Kahramankazan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "Kurumsal Hafıza" projesi ile, Eğitim Öğretime Erişim ve Yönlendirme kategorisinde Ankara Yenimahalle Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi "Geleceğin Donanımlı Hafızlarını Yetiştir" projesi ile, Olumlu Tutum ve Davranışların Geliştirilmesi kategorisinde Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü "Eğitimde Kaliteyi İyileştirme" projesi ile, Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "Selçuklu Değerler Eğitimi" projesi ile, Konya Selçuklu Alaeddin İlkokulu "Ney´in Dilinden" projesi ile ödüle layık görülmüştür. Ödül törenimiz, konuklarımıza verilen öğle yemeğinin ardından Ankara gezisi ile sonlanmıştır.

20-11-201720-11-201720-11-2017

Emniyet Mahallesi, Alparslan Türkeş Cd. 4/A, 06500 Yenimahalle/Ankara - 0(312) 306 89 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.